Sposoby płatności

W sklepie internetowym Strefa Komputerów możesz zapłacić na różne sposoby. Formę płatności wybierasz w trakcie składania zamówienia.

Gotówka

Za zamówione produkty płacisz dostawcy gotówką przy odbiorze zamówionego sprzętu. Ten sposób płatności gwarantuje najszybszą realizację zamówienia, nie musimy czekać na potwierdzenie wpłynięcia środków na nasze konto bankowe.

Przelew zwykły

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas e-mail z kwotą za zakupy i numerem rachunku, na który wpłacasz pieniądze. Po potwierdzeniu wpłaty na nasze konto zrealizujemy Twoje zamówienie.

Przelewy24.pl

Składając zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę przelewy24.pl a potem na stronę swojego banku. Wykonaj przelew. Kwota przelewu po około kilku godzinach trafi na nasze konto. Przygotujemy towar i wyślemy do Ciebie zamówione produkty.

mTransfer - osoby i firmy korzystające z konta w mBanku

Składając zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę mbank.pl - strona banku obsługująca Twoje i nasze konto. Wykonaj przelew. Kwota przelewu po chwili trafi na nasze konto. Przygotujemy towar i wyślemy do Ciebie zamówione produkty

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl